Pożyczka Darmowa

Kasa Centrum przygotowała dla Państwa produkt zupełnie unikatowy - pożyczkę absolutnie darmową!

 

POŻYCZKA 2000 zł ABSOLUTNIE ZA DARMO!

 

Pożyczasz do 2 000 zł na okres nawet 12 miesięcy i oddajesz tyle ile dostałeś, ani grosza więcej! Zero oprocentowania, zero kosztów prowizji i zero ubezpieczeń. Gwarantujemy brak kosztów przez cały okres kredytowania!

Już dziś dołącz do grona Członków Kasy Centrum i ciesz się darmową gotówką!

 

Darmowa

 

 

Całkowita kwota pożyczki: 2000 zł, czas obowiązywania umowy - 12 miesięcy, 11 miesięcznych rat równych: 166,67 zł oraz ostatnia rata: 166,63 zł, stopa oprocentowania pożyczki w skali roku: 0% (stała), prowizja: 0%, opłata przygotowawcza: 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0%, całkowita kwota do zapłaty: 2000 zł, w tym odsetki 0 zł. Ilość pożyczek w promocji ograniczona. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Pożyczka Darmowa przeznaczona jest dla Klientów, którzy po raz pierwszy zaciągają pożyczkę w Kasie Centrum, zakwalifikowanych do grup ryzyka R1-R6, w wieku do 65 roku życia (włącznie). Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zapytaj o pożyczkę

Skontaktuj się z Doradcą

• Kliknij przycisk „Skontaktuj się z naszym doradcą” widoczny
z prawej strony, aby przejść do prostego formularza kontaktowego.
• Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i wskaż dogodną dla Ciebie godzinę kontaktu (zakładka „Poproś o kontakt”) lub napisz bezpośrednio swoje pytanie (zakładka „Skontaktuj się z nami”).
• Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail, odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji oraz umówi Cię na spotkanie
w najbliższej placówce Kasy Centrum.
• Podczas kontaktu doradca zada Ci kilka pytań o Twoją obecną sytuację finansową. Odpowiedzi na te pytania pomogą mu wstępnie oszacować Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu decyzja kredytowa zapadnie znacznie szybciej.

Wyślij zapytanie pożyczkowe

• Kliknij przycisk „Zapytaj o pożyczkę” widoczny pod niniejszą informacją, aby przejść do formularza informacyjnego.
• Podaj swoje dane osobowe, wskaż produkt, który Cię interesuje, oraz odpowiedz na kilka podstawowych pytań dotyczących Twojej aktualnej sytuacji finansowej.
• Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail, przedstawi Ci wstępną propozycję pożyczkową oraz umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Centrum.

Zostań Członkiem Kasy Centrum

• Z oferty Kasy Centrum mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Szczegółowe warunki przystąpienia do Kasy Centrum znajdują się tutaj.
• Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę
o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

Weź Darmową Pożyczkę już dziś!

• Jeśli jesteś już Członkiem Kasy Centrum, przyjdź do naszej placówki z dowodem tożsamości, wyciągami z konta i złóż wniosek o udzielenie pożyczki.


Szczegóły w placówkach Kasy.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Zapytaj o pożyczkę