Rachunek płatniczy IKS Ponadczasowy

Dla kogo przeznaczony jest rachunek płatniczy IKS Ponadczasowy?

 


To Indywidualne Konto Spółdzielcze zarezerwowane dla wszystkich tych, którzy chcą przystąpić do Kasy Centrum i korzystać z wielu możliwości finansowych w jednym miejscu.

 


Rachunek płatniczy IKS Ponadczasowy spełnia funkcję standardowego rachunku osobistego. Jest wyposażony w liczne udogodnienia, w tym również internetowy dostęp do konta 24 godziny na dobę.

 

Rachunek płatniczy został stworzony z myślą o osobach ceniących wygodę i dostępność usług finansowych oraz wysoką jakość                                         obsługi.

 


Rachunek płatniczy IKS Ponadczasowy pozwala komfortowo zarządzać środkami finansowymi, umożliwiając do nich dostęp na bieżąco w placówkach Kasy oraz za pośrednictwem internetu.

 

Co możesz zyskać, otwierając rachunek płatniczy IKS Ponadczasowy?

 

Zostając posiadaczem rachunku płatniczego IKS Ponadczasowego, możesz korzystać z wielu udogodnień na atrakcyjnych warunkach. Właścicielom rachunku płatniczego IKS Ponadczasowego oferujemy:

 


• wygodny dostęp do obsługi we wszystkich placówkach Kasy Centrum w całej Polsce

 

 

0 zł za wypłaty z sieci ponad 900 bankomatów SKOK24, eCard i Global Cash na terenie całej Polski
0 zł za możliwość obsługi konta przez internet
0 zł za wydanie karty płatniczej Visa
0 zł za polecenia przelewów przez internet (z wyłączeniem przelewów do ZUS i US)
0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy

 

Całkowita opłata za prowadzenie rachunku płatniczego i pakiet usług z nim związanych to jedyne 5 zł miesięcznie.

 

 

Środki zgromadzone na rachunku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 1994 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (Dz. U. z 2009 r., Nr 84, poz. 711, z późn. zm.).

 


Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym, klikając przycisk na stronie lub dzwoniąc pod numer tel. 801 600 300 (koszt wg taryfy operatora).

 

Skontaktuj się z naszym doradcą

Załóż jeden rachunek płatniczy w Kasie Centrum, korzystaj z:

 

dostępności środków: obsługa rachunku płatniczego w placówkach i przez internet, bezpłatne wypłaty z sieci 900 bankomatów SKOK24, eCard i Global Cash na terenie całej Polski, darmowe wypłaty gotówki w sklepach oznaczonych logo Visa Cash Back

 


bezpiecznych płatności kartą Visa – bezpieczeństwo dzięki ubezpieczeniu od nieautoryzowanych transakcji i ochronie ustawowej

 


• możliwości uzyskania dodatkowych środków finansowych przez otwarcie linii pożyczkowej w rachunku płatniczym

 

 


• bieżącej kontroli wydatków dzięki całodobowemu dostępowi do konta przez internet

 

 


• możliwości uzyskania atrakcyjnej obniżki oprocentowania pożyczki za wpływ dochodu na konto w Kasie.

 

 

Sprawdź szczegóły w placówce Kasy!


Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności i wiarygodności kredytowej. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. RRSO na podstawie przykładu reprezentatywnego wynosi 20,86%.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Skontaktuj się z doradcą


Kliknij przycisk widoczny z prawej strony, aby przejść do formularza kontaktowego.

• Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i wskaż dogodną dla Ciebie godzinę kontaktu.

• Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie, odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Centrum.

 

Zostań Członkiem Kasy Centrum


• Z oferty Kasy Centrum mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Centrum.
• Na spotkanie w placówce Kasy Centrum przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz opiekun finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

Skontaktuj się z naszym doradcą