Konto na zdrowie

Dla kogo jest przeznaczone konto osobiste IKS Med?To Indywidualne Konto Spółdzielcze (IKS Classic) z opieką medyczną. Propozycja jest skierowana do wszystkich, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań.

 

IKS Med to bogato wyposażony rachunek osobisty, do którego dołączony został pakiet prywatnej opieki medycznej.

 

Konto zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą połączyć funkcjonalne konto osobiste z wygodnym dostępem do świadczeń medycznych w ramach usługi assistance.

 

IKS Med to wygoda i możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności rachunku. Konto pozwala zarówno dbać o zdrowie, jak i zarządzać finansami, zapewniając dostęp do środków w placówkach Kasy oraz za pośrednictwem internetu.

 

Co możesz zyskać, otwierając konto IKS Med?

 

Zostając posiadaczem rachunku IKS Med, możesz korzystać z bogatej funkcjonalności rachunku na atrakcyjnych warunkach.

 

Właścicielom konta IKS Med oferujemy:


0 zł za pakiet prywatnej opieki medycznej dołączony do konta – pakiet jest aktywny przy łącznych miesięcznych wpływach na rachunek w łącznej kwocie minimum 1500 zł*
0 zł za wypłaty z sieci ponad 900 bankomatów SKOK24, eCard i Global Cash na terenie całej Polski

0 zł za przelewy przez internet (z wyłączeniem przelewów do ZUS i US)

0 zł za możliwość obsługi konta przez internet i telefon

0 zł za wydanie karty płatniczej Visa

 


wygodny dostęp do obsługi we wszystkich placówkach Kasy Centrum w całej Polsce

 

 

* Szczegóły pakietu medycznego w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia i Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia do konta IKS Med dostępne w placówkach Kasy Centrum.

 

Całkowita opłata za prowadzenie konta i pakiet usług z nim związanych to 5 zł miesięcznie.

 

Ponadto osoby, których dochód wpływa na rachunek IKS Med, mają możliwość uzyskania atrakcyjnej obniżki oprocentowania określonych pożyczek.

 

Środki zgromadzone na rachunku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 1994 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (Dz. U. z 2009 r., Nr 84, poz. 711, z późn. zm.).

 


Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym, klikając przycisk na stronie lub dzwoniąc pod numer tel. 801 600 300 (koszt wg taryfy operatora).

 

Skontaktuj się z naszym doradcą

Załóż jedno konto w Kasie Centrum i korzystaj z:


usług służących Twojemu zdrowiu – zapewniamy m.in. wygodny dostęp do usług medycznych pod jednym numerem telefonu, możliwość nielimitowanych telefonicznych konsultacji z lekarzem, w nagłych wypadkach wizyty domowe lekarza, pielęgniarki, transporty medyczne, dowóz leków – dzięki pakietowi prywatnej opieki medycznej*

dostępności środków – komfortowa obsługa rachunku w placówkach i przez internet, bezpłatne wypłaty z sieci 900 bankomatów SKOK24, eCard i Global Cash na terenie całej Polski, darmowe wypłaty gotówki w sklepach oznaczonych logo Visa Cash Back


bezpiecznych płatności kartą Visa –dzięki ubezpieczeniu od nieautoryzowanych transakcji i ochronie ustawowej

 

• dodatkowych środków finansowych dzięki możliwości skorzystania z linii pożyczkowej na rachunku


• bieżącej kontroli wydatków dzięki całodobowemu dostępowi do konta przez internetmożliwości uzyskania atrakcyjnej obniżki oprocentowania określonych pożyczek za wpływ dochodu na konto w Kasie

 

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.


* Szczegóły pakietu medycznego w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia i Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia do konta IKS Med dostępne w placówkach Kasy Centrum.

 

Sprawdź szczegóły w placówce Kasy!

Skontaktuj się z naszym doradcą

Skontaktuj się z doradcą


Kliknij przycisk widoczny z prawej strony, aby przejść do formularza kontaktowego.

• Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i wskaż dogodną dla Ciebie godzinę kontaktu.

• Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie, odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Centrum.

 

Zostań Członkiem Kasy Centrum


• Z oferty Kasy Centrum mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Centrum.
• Na spotkanie w placówce Kasy Centrum przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz opiekun finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

Skontaktuj się z naszym doradcą