Konto osobiste IKS Senior

Dla kogo przeznaczone jest konto osobiste IKS Senior?

 


To Indywidualne Konto Spółdzielcze (IKS) dedykowane emerytom i rencistom posiada specjalne udogodnienia dla seniorów. To wyjątkowa propozycja dla osób, dla których ważny jest bezpośredni kontakt z doradcą finansowym.

 

IKS Senior to rachunek osobisty z łatwym dostępem do środków we wszystkich dogodnie ulokowanych placówkach Kasy Centrum w całej Polsce.

 

Drogi Seniorze, jeśli cenisz sobie wygodny dostęp do środków bezpośrednio w placówkach Kasy w miłej atmosferze, pełnej życzliwości i zrozumienia dla Twoich finansowych potrzeb, to konto IKS Senior jest dla Ciebie.

 


IKS Senior to także możliwość wygodnego korzystania ze środków dzięki karcie płatniczej Visa.


 

Co możesz zyskać, otwierając konto IKS Senior?

 

Zostając posiadaczem rachunku IKS Senior, możesz korzystać ze stworzonego z myślą o seniorach wygodnego rachunku na atrakcyjnych warunkach. Właścicielom konta IKS Senior oferujemy:

 


• wygodny dostęp do kompleksowej obsługi we wszystkich placówkach Kasy Centrum w całej Polsce z profesjonalnym wsparciem doradców finansowych

0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy
0 zł za wypłaty z sieci ponad 900 bankomatów SKOK24, eCard i Global Cash na terenie całej Polski

0 zł za wydanie karty płatniczej Visa umożliwiającej wypłaty z bankomatów i darmowe płatności bezgotówkowe w sklepach i punktach handlowo-usługowych

przelewy już od 0,99 zł i możliwość ustanawiania stałych zleceń w placówkach

 Prowadzenie konta jest całkowicie bezpłatne!

 

 

Ponadto osoby, których dochód wpływa na rachunek IKS, mają możliwość uzyskania atrakcyjnej obniżki oprocentowania określonych pożyczek.

 


Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym, klikając przycisk na stronie lub dzwoniąc pod numer tel. 801 600 300 (koszt wg taryfy operatora).


 

Środki zgromadzone na rachunku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 1994 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (Dz. U. z 2009 r., Nr 84, poz. 711, z późn. zm.).

Skontaktuj się z naszym doradcą

Załóż IKS Senior w Kasie Centrum i korzystaj z:


dostępności środków – komfortowa obsługa rachunku w placówkach i przez internet, bezpłatne wypłaty z sieci 900 bankomatów SKOK24, eCard i Global Cash na terenie całej Polski, darmowe wypłaty gotówki w sklepach oznaczonych logo Visa Cash Back


bezpiecznych płatności kartą Visa –dzięki ubezpieczeniu od nieautoryzowanych transakcji i ochronie ustawowej

 

 

• dodatkowych środków finansowych dzięki możliwości skorzystania z linii pożyczkowej na rachunku

 

możliwości uzyskania atrakcyjnej obniżki oprocentowania określonych pożyczek za wpływ dochodu na konto w Kasie

 

Sprawdź szczegóły w placówce Kasy!

 

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Skontaktuj się z doradcą


Kliknij przycisk widoczny z prawej strony, aby przejść do formularza kontaktowego.

• Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i wskaż dogodną dla Ciebie godzinę kontaktu.

• Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie, odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Centrum.

 

Zostań Członkiem Kasy Centrum


• Z oferty Kasy Centrum mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Centrum.
• Na spotkanie w placówce Kasy Centrum przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz opiekun finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

Skontaktuj się z naszym doradcą