Podstawowy rachunek płatniczy

Dla kogo przeznaczony jest Podstawowy rachunek płatniczy?

 


To Indywidualne Konto Spółdzielcze (IKS) dedykowane osobom, które nie posiadają jeszcze rachunku płatniczego prowadzonego w złotówkach. To wyjątkowa propozycja dla osób, dla których ważny jest bezpośredni kontakt z doradcą finansowym.

 

Podstawowy rachunek płatniczy to rachunek osobisty z łatwym dostępem do środków we wszystkich dogodnie ulokowanych placówkach Kasy Centrum w całej Polsce.

 

Jeśli cenisz sobie wygodny dostęp do środków bezpośrednio w placówkach Kasy w miłej atmosferze, pełnej życzliwości i zrozumienia dla Twoich finansowych potrzeb, to konto jest dla Ciebie.

 


Podstawowy rachunek płatniczy to także możliwość wygodnego korzystania ze środków dzięki karcie płatniczej Visa.


 

Co możesz zyskać, otwierając Podstawowy rachunek płatniczy?

 

Zostając posiadaczem Podstawowego rachunku płatniczego, możesz korzystać z wygodnego konta na atrakcyjnych warunkach. Właścicielom podstawowoego rachunku płatniczego oferujemy:

 


wygodny dostęp do kompleksowej obsługi we wszystkich placówkach Kasy Centrum w całej Polsce z profesjonalnym wsparciem doradców finansowych

 

  • 0 zł za prowadzenie Podstawowego rachunku płatniczego
  • 0 zł za obsługę karty debetowej
  • 0 zł za 5 pierwszych krajowych poleceń przelewów na rachunek płatniczy w danym miesiącu kalendarzowym

Ponadto:

  • kompleksowa obsługa w placówkach oraz internetowy dostęp do rachunku 24 godziny na dobę, w ramach usługi bankowości elektronicznej e-skok
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomacie sieci SKOK24 oraz w bankomacie GlobalCash oznaczonym logo SKOK24
  • 0 zł za 5 pierwszych wypłat gotówki w danym miesiącu kalendarzowym z pozostałych bankomatów w Polsce

 Prowadzenie rachunku płatniczego jest całkowicie bezpłatne!

 

 

 


Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym, klikając przycisk na stronie lub dzwoniąc pod numer tel. 801 600 300 (koszt wg taryfy operatora).


 

Środki zgromadzone na rachunku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 1994 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (Dz. U. z 2009 r., Nr 84, poz. 711, z późn. zm.).

 

Zgodnie z ustawą z dnia 30 listopada 2016 r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2016 r. poz. 1997) implementującą dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/92/UE z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie porównywalności opłat związanych z rachunkami płatniczymi, przenoszenia rachunku płatniczego oraz dostępu do podstawowego rachunku płatniczego (Dz. Urz. UE L 257 z 28.08.2014, str. 214): dostawcy usług płatniczych będący m.in. spółdzielczymi kasami oszczędnościowo-kredytowymi zobowiązani są do świadczenia usługi prowadzenia podstawowego rachunku płatniczego nie później niż przed upływem 18 miesięcy od wejścia w życie ww. ustawy, tj. nie później niż od 8 sierpnia 2018 r.

 

Szczegółowe zasady dostępu do podstawowego rachunku płatniczego określają przepisy Rozdziału 7 (art. 59ia-59ih) ustawy o usługach płatniczych z dnia 19 sierpnia 2011 r.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Załóż Podstawowy rachunek płatniczy w Kasie Centrum i korzystaj z:


dostępności środków – komfortowa obsługa rachunku płatniczego w placówkach i przez internet, bezpłatne wypłaty z sieci 900 bankomatów SKOK24, eCard i Global Cash na terenie całej Polski, darmowe wypłaty gotówki w sklepach oznaczonych logo Visa Cash Back


bezpiecznych płatności kartą Visa – dzięki ubezpieczeniu od nieautoryzowanych transakcji i ochronie ustawowej

 

 

 

 

Sprawdź szczegóły w placówce Kasy!

 

Skontaktuj się z naszym doradcą

Skontaktuj się z doradcą


Kliknij przycisk widoczny z prawej strony, aby przejść do formularza kontaktowego.

• Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i wskaż dogodną dla Ciebie godzinę kontaktu.

• Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie, odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Centrum.

 

Zostań Członkiem Kasy Centrum


• Z oferty Kasy Centrum mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Centrum.
• Na spotkanie w placówce Kasy Centrum przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz opiekun finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

Skontaktuj się z naszym doradcą