Konto osobiste IKS Deponent

Dla kogo przeznaczone jest konto IKS Deponent?To Indywidualne Konto Spółdzielcze stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy korzystają z lokat w Kasie Centrum. 

Posiadanie rachunku IKS Deponent jest bezpłatne! Jeśli chcesz połączyć funkcję standardowego rachunku osobistego z możliwością oszczędzania w Kasie, to IKS Deponent jest właśnie dla Ciebie!

 

Co możesz zyskać, otwierając konto IKS Deponent?

 

Będąc właścicielem konta IKS Deponent, zyskujesz:  

 wygodny dostęp do obsługi we wszystkich placówkach Kasy Centrum w całej Polsce0 zł za wypłaty z sieci ponad 900 bankomatów SKOK24, eCard i Global Cash na terenie całej Polski
0 zł za wydanie karty płatniczej Visa
0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy 

Środki zgromadzone na rachunku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 1994 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (Dz. U. z 2009 r., Nr 84, poz. 711, z późn. zm.).

 


Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym, klikając przycisk na stronie lub dzwoniąc pod numer tel. 801 600 300 (koszt wg taryfy operatora).

Skontaktuj się z naszym doradcą

Załóż konto IKS Deponent w Kasie Centrum i korzystaj z:

 

bogatej oferty lokat w Kasie
wygodnego dostępu do środków, dzięki obsłudze rachunku w placówkach, bezpłatnym wypłatom z sieci 900 bankomatów SKOK24, eCard i Global Cash na terenie całej Polski oraz darmowym wypłatom gotówki w sklepach oznaczonych logo Visa Cash Back


bezpiecznych płatności kartą Visa – bezpieczeństwo dzięki ubezpieczeniu od nieautoryzowanych transakcji i ochronie ustawowej

Skontaktuj się z naszym doradcą

Skontaktuj się z doradcą


Kliknij przycisk widoczny z prawej strony, aby przejść do formularza kontaktowego.

• Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i wskaż dogodną dla Ciebie godzinę kontaktu.

• Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie, odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Centrum.

 

Zostań Członkiem Kasy Centrum


• Z oferty Kasy Centrum mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Centrum.
• Na spotkanie w placówce Kasy Centrum przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.Skontaktuj się z naszym doradcą