Kasa Centrum - Dobre rozwiązanie finansowe

Szukasz wygodnych i kompleksowych usług finansowych? Tracisz cenny czas na porównywanie skomplikowanych ofert? Ważny jest dla Ciebie profesjonalizm i zaangażowanie Twojego doradcy?


Dołącz do Kasy Centrum i sprawdź sam, jak proste są nasze rozwiązania finansowe!
Kasa Centrum proponuje kompleksowe usługi finansowe dostępne w jednym miejscu. U nas znajdziesz wachlarz kont osobistych, karty VISA wydawane do konta bezpłatnie, pożyczki dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, a także rozwiązania dla przedsiębiorców i wiele innych. Warto być w Kasie Centrum!

Potrzebujesz rachunku osobistego?


W Kasie Centrum konta osobiste uwzględniają różne potrzeby użytkowników. Do swojego rachunku otrzymasz funkcjonalną kartę Visa, za której wydanie nie zapłacisz nawet złotówki. Niezaprzeczalną zaletą jest również dostęp do wybranych rachunków przez Internet. Jeśli jesteś jednak tradycjonalistą i wybierasz bezpośredni kontakt z Twoim doradcą – zapraszamy do dowolnej placówki, gdzie spotkasz się z miłą i wykwalifikowaną obsługą.


Sprawdź szczegóły


Potrzebujesz gotówki na małe i duże wydatki?


W naszej ofercie znajdziesz również atrakcyjnie oprocentowane pożyczki, udzielane na okres od 3 do nawet 180 miesięcy. Dbamy o Twój komfort, zatem okres kredytowania dopasujemy zawsze do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Szczególny nacisk kładziemy na minimum formalności i szybką decyzję kredytową.


Więcej o propozycji pożyczek


Kasa Centrum – nie tylko finanse


Kasa Centrum to nie tylko szereg produktów dopasowanych do Twoich potrzeb. Proponujemy Ci komfortową obsługę w naszych placówkach w całej Polsce oraz bezpłatne wypłaty gotówki w ponad 900 bankomatach w sieci SKOK24, eCard i Global Cash!


Przekonaj się sam! Już dziś przyjdź do placówki, gdzie nasz doradca finansowy przedstawi Ci wszystkie niezbędne szczegóły. Informacji udzielamy również pod numerem infolinii: 801 600 300.


Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

powrót do: Aktualności