Nowoczesność. Etyka. Odpowiedzialność.

Przedstawiamy nowe podejście do usług finansowych!

KASA CENTRUM zmienia się dla Was! Stając się KASĄ DOBRYCH PRAKTYK, jako pierwsza na polskim rynku, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klienta, gwarantując od teraz już i na zawsze nową jakość usług kredytowych – uczciwych, przejrzystych i zrozumiałych dla każdego.


Działalności Kasy Centrum przyświeca idea „NEO" – naszymi wartościami są: NOWOCZESNOŚĆ, ETYKA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ.


Co to oznacza w praktyce? Ty bierzesz kredyt gotówkowy w 20 minut, a środki przeznaczasz na dowolny cel. My dbamy o przejrzystość transakcji oraz Twoje bezpieczeństwo kredytowe.


NOWOCZESNOŚĆ: Cenimy Twój czas, dlatego do minimum skracamy procedury przyznawania pożyczki oraz ograniczamy formalności, biorąc jednocześnie odpowiedzialność za bezpieczeństwo transakcji, a warunki spłaty dopasowujemy do Twojej zdolność kredytowej. To nowoczesne podejście od pożyczki – szybkiej a jednocześnie lekkiej.


ETYKA: Twoje bezpieczeństwo finansowe nie jest nam obojętne, dlatego gwarantujemy sprawiedliwe ceny bez ukrytych kosztów i gwiazdek, dajemy przejrzystą, zrozumiałą dla każdego umowę, a także dzielimy się z Tobą wiedzą niezbędną, by wziąć świadomie kredyt i uniknąć spirali zadłużenia.


ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Wierzymy, że nasi Klienci to bohaterowie domowego budżetu, którzy decydują się na uczciwe i nieobciążające zobowiązania kredytowe. Dlatego też gwarantujemy prosty, zrozumiały język umowy kredytowej i indywidualnie ustalamy transparentne zasady przyznawania środków. Zapewnimy także profesjonalną pomoc w wychodzeniu z zadłużenia.


KASA CENTRUM – dajemy coś więcej niż pożyczki, dajemy finansowe wsparcie i edukację.
Naszym klientom, niezależnie czy ich wniosek kredytowy została odrzucony, czy rozpatrzony pozytywnie, dajemy opracowane przez ekspertów Kasy, uproszczone i zebrane w krótkiej formie listy edukacyjne.

 

Dzięki Kasie Centrum:

  • łatwo przyswoisz podstawową wiedzę o rynku kredytów gotówkowych,
  • dowiesz się, jak poprawić swoją zdolność kredytową,
  • nauczysz się oszczędzać, mimo zobowiązań kredytowych,
  • dowiesz się, co zrobić, by uniknąć groźnej spirali zadłużenia.

 

RRSO wyliczona na podstawie przykładu reprezentatywnego wynosi 20,86%.

 

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny wiarygodności i zdolności kredytowej. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

 

powrót do: Oferty specjalne