20-minutowa Rewolucja!

Już jest! Tylko w Kasie Centrum prawdziwie szybkie i naprawdę uczciwe wsparcie finansowe do wzięcia na dowolny cel. 

 

KASA CENTRUM zmienia się dla Was! Stając się KASĄ DOBRYCH PRAKTYK, jako pierwsza na polskim rynku, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klienta, gwarantując od teraz już i na zawsze nową jakość usług kredytowych – uczciwych, przejrzystych i zrozumiałych dla każdego.


Działalności Kasy Centrum przyświeca idea „NEO" – naszymi wartościami są: NOWOCZESNOŚĆ, ETYKA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ.


Co to oznacza w praktyce? Ty bierzesz kredyt gotówkowy w 20 minut, a środki przeznaczasz na dowolny cel. My dbamy o przejrzystość transakcji oraz Twoje bezpieczeństwo kredytowe.


NOWOCZESNOŚĆ: Cenimy Twój czas, dlatego do minimum skracamy procedury przyznawania pożyczki oraz ograniczamy formalności, biorąc jednocześnie odpowiedzialność za bezpieczeństwo transakcji, a warunki spłaty dopasowujemy do Twojej zdolność kredytowej. To nowoczesne podejście od pożyczki – szybkiej a jednocześnie lekkiej.

 

ETYKA: Twoje bezpieczeństwo finansowe nie jest nam obojętne, dlatego gwarantujemy sprawiedliwe ceny bez ukrytych kosztów i gwiazdek, dajemy przejrzystą, zrozumiałą dla każdego umowę, a także dzielimy się z Tobą wiedzą niezbędną, by wziąć świadomie kredyt i uniknąć spirali zadłużenia.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Wierzymy, że nasi Klienci to bohaterowie domowego budżetu, którzy decydują się na uczciwe i nieobciążające zobowiązania kredytowe. Dlatego też gwarantujemy prosty, zrozumiały język umowy kredytowej i indywidualnie ustalamy transparentne zasady przyznawania środków. Zapewnimy także profesjonalną pomoc w wychodzeniu z zadłużenia.

 

KASA CENTRUM – dajemy coś więcej niż pożyczki, dajemy finansowe wsparcie i edukację.

 

Naszym klientom, niezależnie czy ich wniosek kredytowy została odrzucony, czy rozpatrzony pozytywnie, dajemy opracowane przez ekspertów Kasy, uproszczone i zebrane w krótkiej formie listy edukacyjne.

 

Dzięki Kasie Centrum:

  • łatwo przyswoisz podstawową wiedzę o rynku kredytów gotówkowych,
  • dowiesz się, jak poprawić swoją zdolność kredytową,
  • nauczysz się oszczędzać, mimo zobowiązań kredytowych,
  • dowiesz się, co zrobić, by uniknąć groźnej spirali zadłużenia.

 

RRSO wyliczona na podstawie przykładu reprezentatywnego wynosi 20,86%.

 

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny wiarygodności i zdolności kredytowej. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

 

powrót do: Aktualności